karo halı modelleri, karo halı renkleri, ofis karo halı, otel karo halı, spot karo halı, ucuz karo halı
25
Eyl

Karo Halı Kullanım Alanları

Bugün gittiğiniz her yerde gördüğünüz 50×50 boyutlu karelerin birleşimiyle oluşan döşemeye karo halı diyoruz.

Karo halı akustiği ile sinema ve tiyatro salonların da, hijyenik ve güvenli yapısı ile okulllarda, ana sınıflarında, kreşlerde, rehabilitasyon merkezlerinde, hastanelerin fizik tedavi ünitelerin de, şık tasarımı ile otellerde, restoranlarda, kafelerde, şıklığı, kolay temizliği, değiştirile bilmesi ile, ucuzluğu, kalitesi ile evlerimizde, ofislerimiz de kullanılan karo halılar hem daha ucuz hem de daha kaliteli bir mekanı size sağlıyor.

Uzman ekibimiz sayesinde çok kısa bir sürede döşemesi sağlanıyor. Düz ve pürüzsüz bir yüzeye uygulanan özel yapışkanın üzerine sizin seçtiğiniz renk ve desen de ki karo halı döşemesi uygulanıyor. 2-4 saat arasında kullanılır hale geliyor. 8-15 yıl arası garanti verilen karo halılar olası yangınlar da geç yanma ya da hiç yanmama özelliği ile güvenliğinizi de sağlamış oluyor.

Yüzlerce ana renk, ara renk, ara ton renkler, desenler, oluşturulan desenler ile geniş bir yelpaze sunuyor. Uzman ekibimiz mekanın ölçülerini aldıktan ve halı seçimini yaptıktan sonra 24 içerisinde döşeme sağlanmış oluyor.

Geleneksel halılardan çok daha kaliteli olan ucuz karo halı döşemeleri, mekanın geniş ve ferah görünmesini sağlıyor.

Dilerseniz karo halınızı başka mekanlarda kullanabilirsiniz. Sürdürülebilir özellikte olması sebebiyle taşınma gibi olaylarda yeni mekanınıza ölçüler dahilinde restore edilip uygulama imkanı sunuyor.

Karo halı geleneksel ve zor halı temizleme ezberlerini de bozuyor. Nemli bir bezle silinebilir olan karo halı üzerinde leke tutmuyor ve dakikalar için de kuruyor.

Firmamız olarak size en uygun özellikli halıyı beraber seçiyor ve desenlerde, renklerde tüm özgürlüğü ve yaratıcılığı size bırakıyoruz. 24 saat içerinizde mekanınız yeni bir görünüşe kazanırken karo halı akustiği sayesinde enerjisi artan odanızın keyfini sürebilirsiniz.

Karo halı kış bahçeleriniz içinde vazgeçilmez olacak. Hem ısı yalıtımı sayesinde hem de temizlenebilir özelliği ile döşeme tercihinizin en baş sırasında yer alacak.

Karo halı özel eğitim alanın da beyaz oda denilen ses yalıtımlı odalarda güvenle kullanabileceğiniz bir döşemedir. Düşmeler yumuşak dokusu ile zarar vermemesi hem de sesi içeriye hapsetmesi beyaz odanın güvenli olmasını sağlayacaktır.