Yükseltilmiş Zemin

Yükseltilmiş döşeme, bir binanın iç ve dış zeminleri için tasarlanmış modüler bir elemanlar sistemidir. Bu çok etkili teknoloji, çeşitli kablo türlerini yerleştirmek için zeminin yüzeyinin altında kesintisiz bir teknik alan oluşturmayı mümkün kılar: elektrik, sıhhi tesisat, telefon ve veri iletim ağları, iklim kontrolü ve güvenlik.

Devamı

Karo Halı Kaplama

Modüler halı olarak da bilinen karo halı, hemen hemen her türden ticari projeler için popülaritesini artıran çok yönlü bir döşeme seçeneğidir.Gittiğiniz her yerde halı var. Halı iş yerinde, evinizde ve hatta banyolarda bulunabilir. Halı karoları, farklı efektler oluşturmak için sayısız konfigürasyona monte edilebilir.

Devamı

PVC Zemin Kaplama

PVC zemin kaplama, özellikle de “dayanıklılık” ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle oldukça fazla talep edilen bir yer kaplama modeli olma özelliğindedir. Öte yandan fiyatlar bakımından da incelediğimizde oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulan ürünlerdir.

Devamı

Yapı Kimyasalları

Zemin yapı kimyasalları, zemin kaplama malzemesi uygulamalarının kalitesini attıran, yapılan uygulamanın kullanım ömrünü uzatan ürün grubudur. Zemin kaplama malzemelerine ve farklı uygulama alanlarına bağlı olarak çeşitli zemin yapı kimyasalları bulunmaktadır.

Devamı
tr_TR