yükseltilmiş taban
11
Mar

Üniversite Yer Kaplama Çözümleri

Yüksek öğrenimin yüzü değişiyor. Uzmanlar, öğrenciler ve öğretim üyeleri için kolej, üniversiteler, tesislerin dekorları öğrenim yeteneklerini etkileyen en büyük faktörlerden biri olduğunu belirlemişlerdir. Bu anlayış öğretim kurumlarında geleneksel kurumsal tasarımdan daha sofistike alanlara doğru bir harekete neden oldu. Bu arada, teknolojinin öğrencilerin nasıl ve nerede öğrendiği üzerindeki etkisi, tesis tasarımında maksimum esnekliğe ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur.

Üniversite eğitimi, yalnızca davetkar görünmek zorunda değil, aynı zamanda orijinal güzelliğini yıllarca sürdürebilmek için güvenebileceğiniz bir yatırım olması gereken yüksek etkili bir yüzeydir. Linoflex ürünleri yüksek performansıyla kampüsteki her alan için özel tasarlanmıştır;

Yer döşemesi, diğer inşaat malzemeleri gibi, öğrenme ortamını geliştirebilir ve öğrencilerin öğrenimi için en uygun ortamı oluşturmaya yardımcı olabilir. Linoflex günümüzün kampüs ve sınıf alanlarında meydana gelen yoğunluğa dayanacak ürün kalitesi sunarken eğitim alanları oluşturmaya yardımcı olan tasarımlar sunar.