panel kaplama taban
24
Eyl

Hayatı Konforlu Hale Getiren Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Siz değerli müşterilerimizi bir yenilikle tanıştırmak isteriz.Yükseltilmiş taban  kaplamaları. Gerek iş yerinizde, gerek okullarda, gerek spor salonlarında, gerek  hastane gibi kamu alanlarında, bankalarda kullanılan hem işlevi hem de şekli ile hayatımızı kolaylaştıran taban kaplaması.Malzeme dayanıklılığı ve görsel olarak yaşadığınız mekanları güzelleştiren  yükseltilmiş taban kaplamaları ekonomik olarak ta bütçeniz le barışık bir uygulamadır.

Bir sürü kablo sistemi hayatınızı kabusa çevirmeyecek

Mevcut zemine derz uygulanıp 24 saat kuruduktan sonra galvaniz uygulama ile çelik ya da demir çinko ile kaplanarak hem daha sağlam hem de paslanmasını önleyen bir sistemle panellerin uçlarına çelik ayaklar konularak ikinci aşama bitmiş olur. Sizin seçtiğiniz kaplama modellerinden biriyle yükselme işine devam edilir.Ortamda bulunan ve kazalara çok açık olan tüm kablo sistemleri oluşturan hazneler saklanarak minimal ve düzenli bir mekan oluşturulur.

Sınıf gibi mekanlarda alandan tasarruf etme ve işlevselliği sağlar. Özellikle amfilerde çok sık kullanılan taban yükseltme en karşılaştığımız tekniktir. Düz bir zemin olan sınıflar, aşamalı zemin etüdünden sonra kademeli olarak ayaklar yardımı ile üzerine paneller yerleştirilerek hazır hale getirilir.Üzerine sıraları monte etmeye hazır hala gelir.

Kafe, restaurant gibi trafiğin fazla oldu yerlerde granit yükseltilmiş taban uygulaması en çok tercih edilen tekniktir. Kolay temizliği, dayanıklı yapısı ile mekana çok uygundur. Folyo kaplamalar daha çok trafiğin az olduğu ve üzerine gelecek ağırlığın fazla olmadığı mekanlarda güvenle kullanılır.

Yükseltilmiş taban kaplamasının belkide en önemli özelliği kablolar ve tesisattan oluşabilecek her türlü sorun kolaylıkla müdahale edilir. Arıza olduğu tespit bölge uygun aletler ile kaldırılıp sorun giderilir. Bu da inşaat maliyetini yarı yarıya düşürür.

Yükseltilmiş taban kaplamasının en önemli özellikleri:

  • Bölme duvar yapma imkanı sunar(her türlü alçı, tuğla, metal paravanlar rahatça kaplama üstüne uygulanır.)
  • Kolay ve hızlı kurulur.   (Kalabalık bir kalifiye kadro gerekmez)
  • Zeminler arası oluşturulan hava boşluğu hava, ses ve ısı yalıtımı sağlar.
  • Geri  dönüşümlü ürünler kullanılır ve sürdürebilirlik devam eder.