25
Eyl

Çocuklar İçin Karo Halı

Karo halı kaplamaları 90 sonrası ülkemizde Pazar oluşturmuş zaman geçtikçe kalitesi ve hijyenik oluşuyla önce kamu alanlarına sonra iş yerlerine daha sonrada evlerimize hızlı bir giriş yapmıştır.

Artık çocuklu evlerin ve çocuk odalarının vazgeçilmezi arasına giren karo halılar; içinde toz toplamayan sık iplik teknoloji sayesinde ortamdaki tozun dışarı dağılmasını önlerken, herhangi bir elektrikli süpürge ile kolay temizlenmesi sayesinde birçok sorunun ve hastalığın önüne geçiyor.

Karo halı döşemeleri zevkinize, mobilyalarınıza, mekanın genişliğine göre uygulanabilir olması benzerlerinin önüne geçmesine sebep oluyor.

Onlarca farklı desen oluşturulan karo halılar hem göz zevkinizle uyum sağlarken, dokusu ile de ortamın sıcaklığına katkı sağlıyor.

Karo halı akustiği ile de ortamdaki ses ve ısı yalıtımı görevini de üstleniyor. Kullanılan malzeme türü, dokuma tekniği ile ayak basma sesi öncelikli olarak ortamdaki bütün sesi emiyor. Yine kullanılan malzeme ve sık dokuma teknolojisi sayesinde ortamdaki ısının yazın serin kışın ise sıcak kalmasına katkı sunuyor.

Karo halı döşemesinde hem minimalist ögelere sahip olabileceğiniz gibi hem de bol renkli bol desenli ürünler de oluşturabiliriz.

Karo halı temizliği; üç şekilde gerçekleştirilir. Basit bir elektrik süpürgesi ile tüm tozu toplayabilirsiniz. Renk atmasını önleyecek bir temizlik malzemesi ile nemli bir şekilde silebilirsiniz ya da bunların dışında kirlenen bölge yedek olarak temin edebileceğiniz parça ile değiştirilir. Tüm karo halılar 50×50 boyutlarında olup bu parçaların birbirleri ile birleştirilmesiyle oluşur.

Diğer yer kaplamalarının aksine karo halı maliyetleri şaşıracağınız kadar ucuzdur.

Ucuz karo halılar kaliteden ödün vermez ve bütçenizi sarsmaz.

Kendi özel yapışkanı ile monte edilen karo halıların taşınabilme ve yeniden kullanıma uygun olması sürdürülebilir bir  ürün olmasına fırsat tanır.

Kullanacağınız mekanı komple karo halı ile kaplayabileceğiniz gibi sadece istenilen bölge kadar da döşeme imkanı sunuyoruz. Örneğin; çocuğunuzun oyun alanını sağlıklı bir döşeme ile kaplatmak istemez misiniz.

Karo halı döşemeleri ile çocuğunuzun oyun arkadaşları olan evcil hayvanlarımızda güvende her türlü tüyü kolaylıkla temizleyebilir ve halının içinde tüy kalmasına sebep olmaz.